Privaatsuspoliitika

Tere tulemast meie veebisaidile! Meie prioriteet on kaitsta teie privaatsust ja tagada teie isikuandmete turvalisus. Selle privaatsuspoliitika abil soovime selgitada, milliseid andmeid me kogume, kuidas neid kasutame ja kuidas te saate oma privaatsust kontrollida.

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Kogume teie isikuandmeid ainult siis, kui te ise otsustate neid meile esitada, näiteks tellides meie uudiskirja, täites kontaktvormi või sooritades ostu. Sellised isikuandmed võivad hõlmata teie nime, e-posti aadressi, postiaadressi või telefoninumbrit.

Kasutame kogutud isikuandmeid eesmärgiga pakkuda teile paremat teenust, edastada olulist teavet ja vastata teie päringutele. Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma teie nõusolekuta, välja arvatud seaduslike nõuete korral.

KÜPSISED JA MUUD JÄLGIMISTEHNOLOOGIAD

Meie veebisait võib kasutada küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, mis võimaldavad meil koguda teavet teie veebikasutuse kohta. Selline teave võib hõlmata teie IP-aadressi, brauseri tüüpi, veebisaidi külastusaega ja muid anonüümseid andmeid. Kasutame neid andmeid veebisaidi toimimise parandamiseks, kasutajakogemuse optimeerimiseks ja turundustegevuste läbiviimiseks.

TEIE PRIVAATSUSE KONTROLLIMINE

Teil on õigus kontrollida oma isikuandmete kasutamist, sealhulgas neile juurdepääsu, parandamist või kustutamist. Kui soovite oma isikuandmetega seotud küsimustes või privaatsuse küsimustes meiega ühendust võtta, võtke palun meiega ühendust, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

TURVALISUS

Tagame teie isikuandmete turvalisuse kasutades asjakohaseid füüsilisi, tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid. Siiski tuletame meelde, et Interneti kaudu teabe edastamine ei ole täiesti turvaline ja me ei saa tagada täielikku andmete turvalisust.

MUUDATUSED PRIVAATSUSPOLIITIKAS

Võime aeg-ajalt teha muudatusi oma privaatsuspoliitikas. Kõik muudatused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist meie veebisaidil. Soovitame regulaarselt kontrollida privaatsuspoliitika uuendusi.

KONTAKTANDMED

Kui teil on küsimusi selle privaatsuspoliitika kohta või soovite oma isikuandmete kasutamise osas rohkem teada saada, võtke meiega ühendust järgmiste kontaktandmete kaudu:

info@proffroof.ee

Täname, et valisite meie veebisaidi ja usaldate meid oma isikuandmete käitlemisel. Me võtame teie privaatsust tõsiselt ja teeme kõik endast oleneva, et tagada teie andmete turvalisus ja konfidentsiaalsus.