PRoffroof Eesti OÜ
Kvaliteet katuseehituses

Proffroof Eesti OÜ teostab katuste ehitust, renoveerimist ja teisi katusetöid.  Tegutsetud on alates 2012. aastast Soomes, kus pälviti ka parim alltöövõtja KattoCenter (Vaasa) tiitel aastal 2013.

Alates 2018. aastast teostatakse töid ka Eestis. Lisaks pakutakse kvaliteetseid katusematerjale. Ehitatakse bituumensindel-, profiilplekk- ja kivikatused, teostatakse lisaks ka fassaaditöid, terrasside ehitust  ja teisi üldehitustöid.
Vajad abi katuse ehitusega, vahetusega või hoolduse ja remonditöödega? Proffroof Eesti ehitab ja paigaldab katuseid nii eramutele, kortermajadele ja ärihoonetele, kui ka kõrvalhoonetele.

Ehitatakse uusi katuseid koos vajalike eeltöödega, kuid vajadusel lammutatakse enne uue katusekatte paigaldust ka vanu katuseid. Aidatakse katuste ehitusel ja paigaldusel täislahenduse loomisega, tehes töid alates vahelagede ehitusest ja sarikate paigaldusest kuni aluskatete paigalduseni ning lisaks soovitud katusekattele ehitatakse tuulekastid, paigaldatakse vihmaveesüsteemid, redelid, piksevardad ja kõik muu vajalik.

Kui rääkida paigaldatavatest materjalidest, siis:

Bituumensindel on kerge, veetihe, lihtne töödelda ja mugav paigaldada ning õige hoolduse ning kvaliteetse materjali korral võib sellise katuse eluiga ületada 30 aasta piiri. Bituumensindlit on saadaval mitmekülgse mustrite ja värvide valikuga ning varieeruva pinnaviimistlusega.

Materjal ise pole väga kallis, kuid nõuab sulundatud täislaudisest või ilmastikukindlatest ehitusplaatidest tehtud alust, mis muudab kogumaksumuse kallimakst. Ent see on investeering, mis kestab õige hoolduse korral aastakümneid.

Profiilplekk katus võib olla üsna erisuguse väljanägemisega: alates lihtsast trapetsmustrist lõpetades kivikatuste järeleaimamisega kõikvõimalikes värvides.

Tegemist on kerge materjaliga, mis ei sea katusekonstruktsiooni osas mingeid erilisi ettekirjutisi.

Kivikatus kestab väga kaua (100 aastat kindlasti), on ilmastikukindel, kauni väljanägemisega ning tõstab maja väärtust.

Kivikatuse paigalduse hind sõltub peamiselt kasutatavatest kividest ja katuse keerukusest.

Kui katus peab, aitab see kaasa maja kõigi teiste konstruktsioonide pikaealisusele ja paremale sisekliimale. Katus on ka hoone esimene ja kõige olulisem kaitsemehhanism ilmastiku mõjude eest.
See tähendab, et igasugust laadi katus peab olema ehitatud  kvaliteetselt, mida Proffroof Eesti ka ka pakub. Lisaks kvaliteetsele tööle garanteeritakse, et kõik katusetööd saavad valmis õigel ajal ning probleemideta.
Tekkis küsimusi?